"Зроблено в Україні": для бізнесу діють півтисячі програм підтримки.


Міністерство економіки повідомило про наявність 418 програм підтримки та навчання для українських підприємців. Інформація про ці програми доступна в офісах "Зроблено в Україні".
Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки, повідомила про це під час конференції "Підприємництво без бар'єрів: офіси "Зроблено в Україні" як драйвери змін".
За її словами, міністерство перевірило наявні програми підтримки бізнесу в Україні і знайшло 418 таких програм, включаючи навчальні. Метою міністерства є забезпечення доступу до цих програм для всіх бажаючих підприємців.
Бережна підкреслила, що офіси "Зроблено в Україні" є джерелом інформації про можливості для підприємців, особливо у регіонах, де не завжди вони мають достатньо інформації про ці можливості.
"А чи чули ви про програму Stanford Ignite Ukraine, яка дає можливість отримати бізнес-освіту в провідному закладі США? Минулого року на участь у ній подалися 1000 людей, з яких було відібрано 42 підприємці з Тернопільської, Чернігівської та інших областей, які поїхали навчатися у Стенфорд. Скоро буде оголошений новий набір на програму "Створюй" для жінок, за якою підприємиці, що займаються виробництвом, можуть отримати $15 тис. Я закликаю офіси "Зроблено в Україні" активно промотувати ці та інші програми в регіонах", - сказала Бережна.
Однією з наявних ініціатив є "Альянс стійкості МСБ" - консорціум міжнародних партнерів і донорів, які розробляють програми підтримки українського бізнесу. Також оголошено про вступ України до Skills Alliance - спільної ініціативи з Федеральним міністерством економічної співпраці і розвитку Німеччини (BMZ) з перенавчання фахівців, а також про запуск AgriAcademy - безкоштовної освітньої платформи для бізнесу у сфері агро.
За словами Бережної, скоро фахівці офісів "Зроблено в Україні" зможуть використовувати спільну комунікаційну платформу для ефективного поширення інформації про наявні та нові програми для підприємців.
Заступниця міністра закликала офіси "Зроблено в Україні" активно пропагувати ці та інші програми серед українців, щоб вони розуміли, що в Україні існує багато можливостей.
Читайте також
- В обігу був не долар — які гроші цінувалися у США раніше
- Комуналка за пів ціни — хто має право на знижки в липні
- Заощадження у доларах — де не треба зберігати валюту
- Найбільша нафтова свердловина в Україні — де знаходиться
- На якому брухті можна найбільше заробити — два дорогі метали
- Знайшли випадково — де відкрили острів із цінними металами