Україна продовжує розбудову децентралізованої енергосистеми - Галущенко.


Міністр енергетики Герман Галущенко наголосив на важливості будівництва стійкої, децентралізованої та сталої енергетичної системи для досягнення енергетичної незалежності та зміцнення енергетичної безпеки України.
Під час заходу у Лондоні, організованого Міжнародною енергетичною агентурою та Урядом Великої Британії, Галущенко зазначив, що українська енергосистема протрималася третьої зими під загрозою війни з Росією завдяки технічним рішенням та досвіду наших енергетиків.
Міністр наголосив, що генерація енергії на місці стала одним із шляхів забезпечення стабільності енергетичної системи.
Також він зазначив, що в Україні вже розроблені плани по забезпеченню енергетичної стійкості регіонів, які дозволяють оцінити ризики, визначити місця для розташування енергетичних об'єктів та планувати мережі. Це спрощує роботу з місцевими енергетиками і забезпечує адаптацію до об'єднаної та автономної системи енергопостачання.
"Децентралізована генерація - будь то відновлювані джерела енергії або газові установки - ускладнює завдання для Росії збереження енергетичної безпеки. Це робить постачання енергії менш вразливим на випадок військових загроз і застосування дронів та ракет", - сказав Міністр енергетики.
Галущенко також висловив подяку Міжнародній енергетичній агентурі за доповіді та рекомендації, які сприятимуть підвищенню енергетичної стійкості України, зокрема, розвитку децентралізованої генерації, протидії енергетичному терору Росії та використанню відновлюваних джерел енергії.
Читайте також
- Обвал цін на огірки в Україні на 42%: що чекає ринок далі
- Акцизи на тютюнові вироби різко зросли: коли та на скільки подорожчають цигарки
- Різниця у 9 гривень на літрі 95: водіїв вразив розкид цін на АЗС у Київській області
- Кінець квітня принесе похолодання: синоптики попередили про дощі та зниження температури
- В Україні почали скасовувати радянські традиції: що заборонили у Львові і чому це важливо
- Рубль проти долара: як Центральна Азія отримує прибуток – аналіз