Через протест поляків перевізники масово уникають одного із пунктів пропуску.


Перевезення через кордон: польські перевізники шукають інші шляхи
Польські перевізники масово відмовляються від черг для перетину кордону через пункт пропуску Ягодин у зв'язку з протестами. Цю інформацію поширила Державна митна служба, як повідомив портал 'Главком'. Замість звичайних маршрутів, вони обирають інші пункти пропуску на кордоні між Україною та Польщею.
Перевізники заблокували міжнародний автомобільний пункт пропуску Дорогуськ-Ягодин, обмеживши рух вантажівок до однієї за годину в обох напрямках. Протест розпочався 12 травня о 16:00. Протягом 12 годин лише вісім вантажівок отримали дозвіл на виїзд з України, тоді як на в'їзд зафіксовано 205 транспортних засобів.
Електронна черга, яка вчора нараховувала 1391 транспортний засіб, скоротилася майже вдвічі і станом на ранок налічує 789 автомобілів. Перевізники більше не стоять у черзі на в'їзд в Україну, вони обирають інші маршрути пересування, - повідомили в митній службі.
Польські перевізники пояснили свою акцію незадоволенням умовами роботи та доходами. Вони звинувачують українських колег у зниженні тарифів на перевезення та витісненні з ринку. Нагадаємо, що з листопада 2023 року триває блокада польсько-українського кордону через протести фермерів і перевізників.
У лютому 2024 року польські фермери почали масштабні протести проти імпорту українських продуктів на польський ринок, блокуючи дороги для вантажівок. Ця неспокійна ситуація є лише однією з серії протестів на польсько-українському кордоні в останні роки.
Читайте также
- В Украине объявлена масштабная воздушная тревога из-за ракетной угрозы
- В Украине отстреливают диких птиц. Государственная служба по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей объяснила, для чего это делают
- Карта бойових дій в Україні станом на 13 травня 2025 року
- Потери врага по состоянию на 13 мая 2025 – Генштаб ВСУ
- Окупанти на півдні зазнають катастрофічних втрат через власне командування
- РФ заявила о захвате поселка на границе с Днепропетровской областью: что говорят ВСУ