NYT: Рубіо сказав, на які поступки має піти Україна.


Державний секретар США Марко Рубіо зазначив, що для завершення війни в Україні, країна повинна виявити готовність зробити поступки щодо територій, які були захоплені Росією з 2014 року.
Про це повідомляє газета "Нью-Йорк Таймс".
Рубіо висловив свою позицію під час перельоту до Саудівської Аравії, де він має намір провести переговори з українськими посадовцями. Його заява була зроблена через 10 днів після зустрічі між президентами Трампом та Зеленським. Відразу після цього зустрічі адміністрація Трампа призупинила військову допомогу Україні, оскільки відсутні були безпекові гарантії щодо запропонованої угоди про природні ресурси.
"Найважливішим є розуміти, що Україна та Росія повинні зробити складні кроки для завершення конфлікту або його призупинення", - заявив Рубіо.
Рубіо не навів конкретних деталей майбутньої угоди, проте підкреслив, що успіх дипломатії залежатиме від компромісу обох сторін.
"Росія не може захопити всю Україну, а Україна не зможе повернути росіян до позицій 2014 року в будь-який розумний період часу", - додав він.
Рубіо також зазначив, що майбутні переговори з Москвою будуть вирішальними для визначення меж поступок, до яких Росія готова піти.
"Ми не знаємо, наскільки далеко вони готові зайти", - сказав Рубіо.
Зустрічі журналістів з державним секретарем США планується наступного дня, їх проведення пройде під умовою збереження миру в Україні. Позиція США може змінитися, якщо Україна продемонструє свою готовність до мирного врегулювання.
"Ми не будемо надавати допомогу Росії", - підкреслив Рубіо.
Читайте також
- ФРС США в режимі "гасіння пожежі" досліджує вплив тарифів Трампа на економіку
- Іноземні компанії масово переносять виробництво до США через тарифи Трампа
- Українцям 12 років вписують неіснуючу послугу у платіжки: експерт Попенко розкрив нахабну схему
- Зарплати чиновників в Україні злетіли: кому платять майже 500 тисяч гривень
- Українцям анонсували підвищення мінімалки: на яку зарплату розраховувати
- Є 4 дні: Умєров передав Росії український документ про припинення вогню