Ціни на нафту знизилися після публікації даних про запаси у США.


Ціни на нафту знизилися через зростання запасів в США
Ціни на нафту падають після оприлюднення невтішних даних щодо запасів сирої нафти та палива в Сполучених Штатах. Це сталося незадовго до початку літнього сезону подорожей, коли попит на пальне зростає.
Ціни на ф'ючерси Brent знизилися на 8 центів до $65,30 за барель. Тим часом, американська нафта WTI подешевшала на 3 центи до $62,00 за барель. Раніше ціни зростали після спекуляцій про можливий удар по іранських ядерних об'єктах з боку Ізраїлю, що порушило б постачання на Близькому Сході.
"У звіті EIA зафіксовано збільшення запасів сирої нафти, бензину та дистилятів, що не сподобалося учасникам ринку", - зазначив Джованні Стауново, аналітик UBS.
Запаси сирої нафти, бензину та дистилятів в США несподівано зросли, як показали останні дані Управління енергетичної інформації. Це призвело до спаду нафтових цін на ф'ючерсах, попри те, що раніше вони підтримувалися новиною про можливий удар по іранських об'єктах.
Вплив можливого удару та зростання запасів на ринок нафти
Можливість конфлікту на Близькому Сході і зростання запасів нафти в США спричинили зниження цін на нафту. В разі ескалації конфлікту, постачання нафти може бути порушене, що може вплинути на ринок. Побоювання також виникають щодо можливих дій Ірану у відповідь на можливий удар і проходження нафтових танкерів через Ормузьку протоку.
Усі ці фактори можуть призвести до тимчасового зниження постачання та зростання цін нафти, але експерти вважають, що ОПЕК+ може швидко компенсувати будь-які тимчасові ризики.
Читайте також
- Зеленський оголосив ППО головним пріоритетом та повідомив про нові домовленості з партнерами
- 5000 гривень на школяра: українцям розповіли правила отримання виплати
- Інструмент для Трампа: Грем розповів про плани Сенату розглянути найпотужніші санкції проти Росії
- Військова допомога Україні може зрости: єврокомісар назвав конкретні цифри
- Правило 30 днів запровадили для українців у Польщі: можна втратити все
- "Безкоштовний роумінг" в ЄС виявився з каверзою: кому з українців доведеться доплачувати